Zapraszamy do kontaktu: tel. 500 500 500

Pierścionek już jest ? To zaczynamy ! Zaplanujmy Wasz dzień, wspólnie. Tylko od czego zacząć?
1. Od daty i miejsca.
Jaka ma być sala? Ilu gości pomieścić? Marzymy o balowej sali? Styl maxi? Może glamour? Czy może jednak trafia do Was bardziej drewno i ceglane ściany? Styl rustykalny, naturalny? Wiem! To może będzie trend nadchodzącego roku, styl boho ? 
Co oferuje nam sala, jakie jest menu? Który z proponowanych przez salę zestawów wybrać?
2. Budżet.
Niezwykle istotna sprawa, którą trzeba ustalić jeszcze przed planowaniem całej uroczystości. Ale skąd wiedzieć, ile to wszystko kosztuje? I jak dopilnować, by zmieścić się w tym, co zaplanowaliśmy?
3. Motyw.
Mamy już wymarzoną salę, ale czy to wystarczy? Co dalej ? Jaka kolorystyka, jakie kwiaty? Jak dopasować wszystkie elementy począwszy od zaproszeń, dekoracji sali i kościoła aż po stroje, bukiety i butonierki, samochód, tort, atrakcje? Jak w tym Wszystkim przedstawić Waszą historię?
4.  Muzyka
Jeden z najważniejszych elementów wesela. Ten wybór zadecyduje o tym, jak goście będą bawić się na Waszym przyjęciu. Czy to będzie DJ? Może dwóch? Wolicie muzykę na żywo? Myślę, że każdy wybór jest znakomity, jeśli jednak wybieramy z spośród najlepszych z najlepszych.
5. Reportaż
Czyli fotograf i kamerzysta. Tutaj musimy zdecydować, czy chcemy jedynie zdjęcia czy także reportaż w postaci filmu. Pamiętajmy, że to wybór pamiątki na całe życie, i że nie chcemy słabej jakości zdjęć, albo źle nakręconego filmu. Ponownie – pomożemy wybrać Ci najlepszych z najlepszych!
6. Atrakcje
Tutaj zadecydujemy m.in. co z dziećmi na weselu? Czy animator jest niezbędny, jeśli są dzieci?
Jak urozmaicić  gościom ten wieczór? Może barman? Fotobudka? Albo bądźmy bardziej oryginalni i zaplanujmy na ten wieczór pokaz ognia, akrobacje albo namalujmy Waszą historię na piasku…. i nie, to NIE koniec naszych pomysłów !

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Umów się z nami na kawę. Śmiało !
I pamiętaj, spotkanie nie zobowiązuje Cię do podpisania umowy, a kawę my stawiamy !
Do zobaczenia !

Patrycja i 
Jakub

Annette i Marius

Agnieszka i Mikołaj

 Ana i
Paweł

Słodki Stół