Animacje piknikowe

Aniamcje urodzinkowe

Aniamacje weselne

Mikołajki

Animacje piknikowe

Jeżeli tylko pogoda na to pozwala nie ma lepszej przestrzeni do zabawy z dzieciakami niż ta na świeżym powietrzu! Zabawa z gigantyczną chustą klanza, malowanie domków, animacje na sportowo czyli boje z dorosłymi o prym w przeciągniu liny, to tylko zalążek zabaw animacyjnych, które mogą odbyć się „pod chmurką”. No i nie oszukujmy się, co to za piknik bez dmuchańca 🙂 ?

Animacje urodzinkowe

Urodzinki to wyjątkowy dzień w życiu każdego malucha. Długo wyczekiwana wizyta maskotki wicielającej się w postać z ulubionej bajki to wspomnienie na całe życie. Żaden  gość nie opuści urodzinek bez własnoręcznie skręconego balonika i pomalowanej buźki, a rodzinny album uwiecznią przepiękne zdjęcia solenizanta i jego przyjaciół puszczających ogromne bańki mydlane.

Animacje Weselene

Ślub oraz wesele to wyjątkowe wydarzenie, wiemy o tym doskonale wszak wedding planning to jedna z naszych specjalności. Najmłodsi goście mogą być jednak nieco znudzeni zabawami dorosłych do późnych godzin nocnych, ale mamy na to sposób 🙂 Specjalny pakiet animacji przygotowanych na wesela zagwarantują spokojną zabawę rodzicom a dzieciki nie będa czepiać się sukienki mamy ze skwaszoną miną.  Razem przygotujemy przepiękny obraz dla pary młodej, który wręczymy jako pamiątkę tego dnia, a na koniec zatańczymy kilka kawałków MINI Disco razem na parkiecie !

Mikołajki

Zabawa w rytmie świątecznych piosenek to porpozycja dla większych grup. Urządzimy niezapomniane Mikołajki dla całego przedszkola, lub spotkanie dla wszystkich dzieci pracowników firmy. Czeka Was niesamowita podróż do krainy świętego Mikołaja gdzie wiecznie zarobione Elfy, bez pomocy dzieci nie poradzą sobie z przygotowaniem do świąt. Wspólne śpiewanie, malowanie oraz tańce – to wszystko podczas współtworzonego z dziecmi przedstawienia. Na koniec Mikolaj rozda dzieciom prezenty, oczywiście tylko tym grzecznym 😉